TT kinesio tejp extra

Tejpy a terapie

-12 %250,-

TT kinesio tejp extra

  • TT kinesio tejp extra 0
  • TT kinesio tejp extra 1
  • TT kinesio tejp extra 2

dostupnost: SKLADEM

objednám DNES 30.3.zboží dostanu 3.4.2023

Barva

+ -
220,- Kč

Cena bez DPH 21%: 181,82 Kč

Barevné rozdělení podle síly lepivosti a dle snašení aplikace na různé typy pokožky.

Každý člověk a jeho složení potu je individuální, proto výrobce vyrobil různé druhy kinesiotejpů, aby dokázel vyhovět potřebám zákazníků.

Černá barva = extra lepivost a snášení téměř 99% typů pokožky

Žlutá barva = střední lepivost a snášení téměř 75% typů pokožky

Modrá a růžová barva = vydrží 1-3 dny, pásky vhodné např. pro sportovní zátěže a pro děti

Jsou známé ojedinělé případy, kdy někomu nedržely po nalepení žádné tejpy a zrovna složení lepidla a jeho množství v růžovém tejpu, bylo pro zákazníka vyřešením této situace.

Kineziologická pružná tejpovací páska je čím dále více využívaný terapeutický nástroj pro práci s pohybovým aparátem především na poli sportovní medicíny a fyzioterapie. Vlnovitá struktura nanášení lepidla je součástí léčebného efektu kinesiotejpu. Páska je roztažitelná podélně s roztažností 160%. Je tenká jako kůže a zároveň je k ní velice šetrná.

Materiál 100% bavlna s prodyšným elastanem, odvádí kožní vlhkost.

POUŽITÍ: Moderní metoda tejpování, oblíbená zejména u sportovců. Elastické pásky mají široký rozsah použití jako prevence nebo léčba poranění svalů, šlach a kloubů. Pomáhájí vstřebání otoku, zlepšují funkci svalu a ulevují od bolesti.Díky speciálnímu lepidlu lze pásku namáčet a na těle tak vydrží i několik dní.

KONTRAINDIKACE: Neaplikujte na poškozenou pokožku. V případě vzniku alergických příznaků (svědění, zarudnutí) pásku sundejte.

Materiál: Bavlna/ Polyurethan
Rozměr: 5 cm x 5 m